O mnie

Jako wieloletni pasjonat fotografii, staram się by każde ujęcie było przemyślane i tym samym wyjątkowe. Z pełną mocą angażuję się w powierzone mi zlecenia, staram się poznać oczekiwania swoich klientów, by profesjonalnie wykonać swoje zadanie. W reportażu ślubnym na pierwszym miejscu stawiam spontaniczność i naturalność. Unikam pozowania
i sztuczności. Uwielbiam obserwować otaczający mnie świat, jestem elastyczny i cierpliwy. Do każdego ujęcia staram przygotować się jak najlepiej, przemyślam każdy kadr tak, by w jak najlepszy sposób oddać otaczającą rzeczywistość.

Fotografią zajmuję się już od szkoły podstawowej, kiedy to w przydomowej piwnicy wspólnie z kolegą wywoływaliśmy swe dzieła fotografii czarno-białej robionej na aparatach „ZENIT”.

W obecnym czasie pracuję na pełnoklatkowym, profesjonalnym sprzęcie systemu  NIKON.

Jednak nie osiadłem na laurach i cały czas doskonalę swe umiejętności poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach prowadzonych przez najwybitniejszych fotografów ślubnych w Polsce.

Fotografię traktuję jako pasję, dlatego też chętnie biorę udział w ogólnopolskich jak i międzynarodowych konkursach fotograficznych, gdzie mam kilka sukcesów.

Pozdrawiam serdecznie Mirek Żywicki